Sport

FUDBAL: Palilulac poražen od Svrljiga

Fudbaleri FK Palilulac danas su pretrpeli poraz na gostovanju u Svrljigu rezultatom 2:1 (1:0).

Domaćini su imali inicijativu od početka, a do vođstva su došli već u 11. minutu meča. Iako su bili pod pritiskom, fudbaleri Palilulca uspeli su da do kraja prvog poluvremena sačuvaju svoju mrežu.

U nastavku, Palilulac je zaigrao mnogo agresivnije, preuzevši kontrolu nad terenom. Ta bolja igra krunisana je golom Lazara Veličkovića u 87. minutu, što je donelo izjednačenje za gostujući tim.

Međutim, slavlje Palilulca nije dugo trajalo, jer je samo minut kasnije Predrag Mladenović postigao svoj drugi gol i postavio konačnih 2:1 za domaćina.

FK Palilulac sledeći meč igra protiv ekipe Mladost iz Medoševca na domaćem terenu.